Phoenix Contact

Phoenix Contact 3240021 Ringkabelschuh Querschnitt (max.)=2.50 mm²
Phoenix Contact 3240021 Ringkabelschuh Querschnitt (max.)=2.50 mm²1 erbjudandefrån 313,54 kr
Phoenix Contact 0404033 Anschlussklemme 9.8 mm Schrauben silver 50 St.
Phoenix Contact 0404033 Anschlussklemme 9.8 mm Schrauben silver 50 St.1 erbjudandefrån 515,41 kr
Phoenix Contact SF-ASD 16 SET 1200295 Akku-Schrauber
Phoenix Contact SF-ASD 16 SET 1200295 Akku-Schrauber1 erbjudandefrån 2 593,83 kr
Phoenix Contact ME MAX 35 U-U1 KMGY Hutschienen-box 99 x 35 x 114.5
Phoenix Contact ME MAX 35 U-U1 KMGY Hutschienen-box 99 x 35 x 114.51 erbjudandefrån 341,14 kr
Phoenix Contact 3000159 Feste Brücke 10 St.
Phoenix Contact 3000159 Feste Brücke 10 St.1 erbjudandefrån 413,71 kr
Phoenix Contact 0801446 UCT-WMT (15X4) Leitermarkierer Montage-Art:
Phoenix Contact 0801446 UCT-WMT (15X4) Leitermarkierer Montage-Art:1 erbjudandefrån 733,24 kr
Phoenix Contact 1182117 Verteilerblock Zugfeder Blau, green, yellow1
Phoenix Contact 1182117 Verteilerblock Zugfeder Blau, green, yellow11 erbjudandefrån 1 061,58 kr
Phoenix Contact UNIFOX-CT 4,8 Phoenix Kabelbinderzange UNIFOX-CT 4,8
Phoenix Contact UNIFOX-CT 4,8 Phoenix Kabelbinderzange UNIFOX-CT 4,81 erbjudandefrån 696,84 kr
Klemmbrücke FBRN 10-4 N Phoenix Contact Inhalt: 1 St.
Klemmbrücke FBRN 10-4 N Phoenix Contact Inhalt: 1 St.1 erbjudandefrån 336,79 kr
Phoenix Contact EMG 17-REL/SG-B 24/21/M Relaisbaustein Nennspannung:
Phoenix Contact EMG 17-REL/SG-B 24/21/M Relaisbaustein Nennspannung:1 erbjudandefrån 890,60 kr
Phoenix Contact 2926603 signal cable 2 m Grey - Phoenix Contact
Phoenix Contact 2926603 signal cable 2 m Grey - Phoenix Contact1 erbjudandefrån 1 553,27 kr
Phoenix Contact 1085039 FL SWITCH 1005N Industrial Ethernet Switch
Phoenix Contact 1085039 FL SWITCH 1005N Industrial Ethernet Switch1 erbjudandefrån 1 360,91 kr
Phoenix Contact 1410656 Steckverbinder
Phoenix Contact 1410656 Steckverbinder1 erbjudandefrån 313,54 kr
Phoenix Contact Removal Tool, UNIFOX RT-CK 1.6 Series, Crimp Contact -
Phoenix Contact Removal Tool, UNIFOX RT-CK 1.6 Series, Crimp Contact -1 erbjudandefrån 1 147,19 kr
Phoenix Contact 1335699 Hutschienen-home charger (DIN-Rail) 3A 15W
Phoenix Contact 1335699 Hutschienen-home charger (DIN-Rail) 3A 15W1 erbjudandefrån 357,11 kr
Phoenix Contact 1694172 signal cable 10 m Black - Phoenix Contact
Phoenix Contact 1694172 signal cable 10 m Black - Phoenix Contact1 erbjudandefrån 428,16 kr
Phoenix Contact Aderendhülse AI 1,5 - 8 BK -1000
Phoenix Contact Aderendhülse AI 1,5 - 8 BK -10001 erbjudandefrån 435,55 kr
Phoenix Contact 1473642 FL SWITCH 1104-4POE REG Industrial Ethernet
Phoenix Contact 1473642 FL SWITCH 1104-4POE REG Industrial Ethernet1 erbjudandefrån 3 648,48 kr
Phoenix Contact 1668506 Sensor-/Aktor-Steckverbinder, konfektioniert
Phoenix Contact 1668506 Sensor-/Aktor-Steckverbinder, konfektioniert1 erbjudandefrån 522,57 kr
Phoenix Contact 3273334 Verteilerblock 25.2mm Zugfeder Rot 10St.
Phoenix Contact 3273334 Verteilerblock 25.2mm Zugfeder Rot 10St.1 erbjudandefrån 515,41 kr
Phoenix Contact 1711268 wire connector PCB Green - Phoenix Contact
Phoenix Contact 1711268 wire connector PCB Green - Phoenix Contact1 erbjudandefrån 2 736,27 kr
Phoenix Contact 2866682 power supply unit 480 W Green, Grey - Phoenix
Phoenix Contact 2866682 power supply unit 480 W Green, Grey - Phoenix1 erbjudandefrån 4 660,27 kr
Phoenix Contact 1693416 wire connector M12 Silver - Phoenix Contact
Phoenix Contact 1693416 wire connector M12 Silver - Phoenix Contact1 erbjudandefrån 442,72 kr
Phoenix Contact 3022263 Endhalter 50 St.
Phoenix Contact 3022263 Endhalter 50 St.1 erbjudandefrån 558,97 kr