Gallery Direct

Závěs na květináč žába Philip starobílý 2 ks Gallery Direct 50594134108261 nabídkaod 469,63 Kč

Dekorační soška kráva a bažant Gallery Direct bronzová/černá 24x8x18,5 cm1 nabídkaod 1 337,81 Kč

Barová stolička Gallery Direct Palmer šedá, umělá kůže a kov, výška sedáku 75 cm, 2 ks1 nabídkaod 19 727,25 Kč

Dekorační figurka lišky Gallery Direct Lord Snooty bronzová z polyresinu a železa 31,5 cm1 nabídkaod 1 811,38 Kč

Zrcadlo cheval Gallery Direct Lambeth dřevěné stříbrné 179 x 45,5 cm1 nabídkaod 4 731,50 Kč

Váza Gallery Direct Gorki malá, černá, cementová 25 × 18,5 × 18,5 cm1 nabídkaod 1 022,13 Kč

Svícen Hurricane Gallery Direct Belver 18x18x26 cm mango dřevo a sklo1 nabídkaod 2 363,81 Kč

Noční stolek Chic Weathered z mindy ash 47 × 40 × 69,5 cm – Gallery Direct1 nabídkaod 14 202,50 Kč

Jídelní talíře 4 ks Gallery Direct porcelánové přírodní 28 cm1 nabídkaod 1 969,19 Kč

Závěs na květináč ježek Edwin 2 ks hnědý Gallery Direct 50594134108401 nabídkaod 434,06 Kč

Příborník Gallery Direct Madrid 171 cm dub, 3 zásuvky a 2 dvířka1 nabídkaod 39 458,44 Kč

Hurikánová lampa Gallery Direct Emmy šedá železo/sklo 20,5 x 25 cm 50594138705381 nabídkaod 1 811,38 Kč

Nástěnné zrcadlo Gallery Direct Carina stříbrné 110 x 50 cm šestiúhelník1 nabídkaod 11 834,69 Kč

Kovový květináč Gallery Direct Albion na nožkách whitewash 38,5 × 61 cm1 nabídkaod 2 600,56 Kč

Jídelní židle Gallery Direct Darwin hnědá umělá kůže/kov 2 ks1 nabídkaod 15 781,00 Kč

Příborník Gallery Direct Oklahoma 2 dvířka 3 zásuvky akátové dřevo 153 cm1 nabídkaod 47 350,88 Kč

Zrcadlo Gallery Direct Hampstead Arch černé 76 × 95 cm1 nabídkaod 6 310,00 Kč

Kovová nástěnná dekorace Gallery Direct Alga bronzová 134 × 54 cm1 nabídkaod 4 731,50 Kč

Sloupková svíčka Gallery Direct Twist Amber vanilka 7,5x15 cm 2 ks1 nabídkaod 592,00 Kč

Váza Gallery Direct Goya bílo-hnědá kamenina 19x19x33 cm1 nabídkaod 1 969,19 Kč

Černá postel s nebesy Gallery Direct Boho Boutique 180 × 200 cm1 nabídkaod 43 404,69 Kč

Kulaté nástěnné zrcadlo Gallery Direct Yardley černé 60 cm1 nabídkaod 2 758,44 Kč

Jídelní židle Gallery Direct Barcelona 2 ks šedá tmavé dřevo 44x50x86 cm1 nabídkaod 19 727,25 Kč

Postel Gallery Direct Rustique 180 × 200 cm z přírodního dřeva mindy 50559992376731 nabídkaod 47 350,88 Kč